pdf
Гродназнаўства

Гродназнаўства

Дапаможнік па курсе "Краязнаўства" для студэнтаў гуманітарных спецыяльнасцяў

Данаможнік уключае звесткі па краязнаўству города Гродна. Ён адрасуецца студентам гуманітарных спецыяльнасцяў. Матэрыялы дапаможніка могуць быць выкарыстаны вучмямі i настаўнікамі па факультатыўным курсе «Гродназнаўства» Болей »


Казлоў Л. Р., Складальнік нарыса, Гісторыя землі на картах

Гісторыя землі на картах

XVII - другой паловы XVIII ст.

Казлоў Л. Р., Складальнік нарыса

У выданні выкарыстаны карты XVII — другой паловы XVIII ст., змешчаныя ў другім томе Вялікага гістарычнага атласа Беларусі. Болей »


Насевіч В. Л., Складальнік нарыса, Рэпрадукцыі старажытных карт

Рэпрадукцыі старажытных карт

Насевіч В. Л., Складальнік нарыса

У выданні выкарыстаны рэпрадукцыі старажытных карт XV—XVI стагоддзяў, змешчаныя ў першым томе Вялікага гістарычнага атласа Беларусі. Болей »


Кропивницькі Игор, фото, Буковина

Буковина

Фотоальбом

Кропивницькі Игор, фото

Фотоальбом знайомить з мальовничими буковинськими краєвидами, містами і селами, пам’ятками історії та архітектури, самобутніми витворами народних майстрів. Болей »


Б. О. Міндель, фото, Тернопільщина

Тернопільщина

Фотоальбом

Б. О. Міндель, фото

Фотоальбом знайомить з містами і селами Тернопільщини, її історією та визначними місцями, мальовничою природою — привабливими для туристів Медобо-рами і Кременецькими горами, відомими пам’ятками архітектури. Кольорові та чорно-білі фотографії розповідають про трудівників краю та його розквіт за роки Радянської влади. Болей »


Вавричин М., Дашкевич Я., Кришталович У., Україна на стародавніх картах

Україна на стародавніх картах

Кінець XV - перша половина XVII ст.

Вавричин М., Дашкевич Я., Кришталович У.

Альбом «Україна на стародавніх картах» включає репродукції західноєвропейських середньовічних карт із зображенням території України, що зберігаються у фондах Львівської наукової бібліотеки ім. Василя Стефаника НАН України та Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка. В альбомі подані в хронологічному порядку 83 карти із зображенням українських земель, що були видані од кінця XV до середини XVII ст. Факс... Болей »


Вавричин М., Дашкевич Я., Кришталович У., Україна на стародавніх картах

Україна на стародавніх картах

Середина XVII - друга половина XVIII ст.

Вавричин М., Дашкевич Я., Кришталович У.

Атлас Україна на стародавніх картах” включає репродукції західноєвропейських карт із зображенням території України, що зберігаються у фондах Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника, Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка та Центрального державного історичного архіву України, м. Львів. В атласі подані в хронологічному порядку 86 карт із зображенням українських земель, що б... Болей »


Мая Радзіма - Беларусь

Мая Радзіма - Беларусь

контурныя карты, клас 4

Змест і метадычныя ўказанні распрацавалі: В.Л.Белая, І.А.Гімпель, А.Л.Жытко, У.К.Пляшэвіч, А.П.Траяноўскі Карты складзены і падрыхтаваны да друку Мінскай картаграфічнай фабрыкай у 1994г., выпраўлены Дзяржаўным прадпрыемствам “Мінская друкарская фабрыка" Камітэта дзяржаўных знакаў пры Міністэрстве фінансаў Рэспублікі Беларусь у 1998 г. Рэдактар А. І. Рулькевіч. Мастак М. М. Грыбаў. Тэхнічны рэдактар Л.І.Юхнова Болей »


Киреенко Екатерина, Социально-экономическая география Республики Беларусь

Социально-экономическая география Республики ...

Учебное иособие

Киреенко Екатерина

Особое место в книге отведено условиям и факторам территориальной организации народного хозяйства, интеграционным процессам, проблемам экономико-географического районирования. Дана характеристика внешнеэкономических связей Беларуси. Пособие написано в соответствии с образовательным стандартом и новой учебной программой, утвержденной Министерством образования Республики Беларусь. Ориентировано на студентов географических факультетов, пре... Болей »


Харківська область

Харківська область = Kharkiv oblast

загальна інфармація = general information

Харківська область — це мальовничий і благодатний край, де живуть добрі, прекрасні, обдаровані і працьовиті люди. Вони люблять рідну землю, зберігають історію своїх предків і підтримують їхню спадщину. Зараз Харківська область є провідним промисловим, сільськогосподарським, науковим і культурним регіоном України. Вона співробітничає з багатьма країнами світу. Ці відносини динамічно розвиваються. Сприятливі кліматичні умови, багаті приро... Болей »


Першая   Папярэдняя   [1-10]   Наступная   Апошняя