Гарбацкі Андрэй

Сёньня Дзень народзінаў адзначае Андрэй Гарбацкі.

Беларуская Інтэрнэт-Бібліятэка Kamunikat.org зычыць здароўя – перадусім; добрага настрою – не толькі ў гэты дзень; цёплага сонейка ў кожную пару году, дабрыні і разуменьня блізкіх, творчых палётаў і зьдзяйсьненьня мараў.

Буквар скаржника

Буквар скаржника

Месца выхаду: Херсон

Дата выхаду: 2006

Рэдакцыйная калегія: Тютюнник Алла, Бімбірайте Наталя, Матросов Андрій, Козаренко Наталя

Выдавец: Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров’я

Памеры: 32 с.

Катэгорыя: Палітыка; Грамадзтва

Кнігазбор: EEDC — бібліятэка Усходнеэўрапейскага дэмакратычнага цэнтру, ul. Proletariacka 11, Białystok (папяровы асобнік)

Інвэнтарныя нумары: EEDC — [796]

На жаль, до нас не дійшло ім’я першого сміливця, який вирішив через електронну мережу Інтернет поділитися своїм досвідом відстоювання законних прав у бюрократичних лабіринтах. Багато людей, натрапивши на цей текст, переписували його, додавали свої поради і розсилали знайомим людям у Росії, Білорусії, Молдові, Україні. А ті дописували свої спостереження та досвід і знову розсилали. Так з’явився навчальний посібник “Буквар скаржника”. Правозахисники Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров’я додали до посібника свої поради. Шановний читачу! Напишіть нам про свою маленьку (чи велику) перемогу у відстоюванні власних прав - ми додамо Ваші поради до цього колективного підручника і, може статися, саме Ваша порада допоможе комусь захистити своє право і відчути себе не прохачем перед кабінетом бюрократа, а повноцінним громадянином у правовій державі. (Передмова, Редколегія)

Каталёг: EEDC

Толькі ў бібліятэцы Усходнеэўрапейскага дэмакратычнага цэнтру (папяровы асобнік)