Гарбацкі Андрэй

Сёньня Дзень народзінаў адзначае Андрэй Гарбацкі.

Беларуская Інтэрнэт-Бібліятэка Kamunikat.org зычыць здароўя – перадусім; добрага настрою – не толькі ў гэты дзень; цёплага сонейка ў кожную пару году, дабрыні і разуменьня блізкіх, творчых палётаў і зьдзяйсьненьня мараў.

Черепанова Г. Л., Кумпан Л. А., Петращук О. П. та ін., Тренінгова робота з дітьми по запобіганню найгірших форм дитячої праці

Тренінгова робота з дітьми по запобіганню найгірших форм дитячої праці

Навчально-метод. посібник

Черепанова Г. Л., Кумпан Л. А., Петращук О. П. та ін.

Месца выхаду: Херсон

Дата выхаду: 2004

Выдавец: Олді-плюс

Памеры: 172 с.

ISBN: 966-8447-23-9

Катэгорыя: Правы чалавека; Грамадзтва

Кнігазбор: EEDC — бібліятэка Усходнеэўрапейскага дэмакратычнага цэнтру, ul. Proletariacka 11, Białystok (папяровы асобнік)

Інвэнтарныя нумары: EEDC — [2000]

Сыгнатура: XV.3.Poz

Дадатковая даведка: Рецензенти: I. I. Душко, кандидат філософських наук М. К. Разінкова, кандидат філософських наук

У навчально-методичному посібнику узагальнено практику використання тренінгових технологій у запобіганні найгірших форм дитячої праці. Представлено інформацію про дитячу проституцію як форму прояву девіантної поведінки дітей. Розглянуто основні етапи розробки тренінгу, загальні тренінгові методи та вправи. Подано авторські розробки тренінгів "Найгірші форми дитячої праці”, ”Дитяча проституція: шляхи запобігання” та інші, підготовлені фахівцями Херсонського обласного центру "Успішна жінка”. Посібник підготовлено та видано у рамках та за підтримки програми І ПЕК "Викоренення найгірших форм дитячої праці" в Україні - пілотного проекту прямих дій, який реалізується громадською організацією Херсонський обласний центр "Успішна жінка". Розраховано на педагогів, психологів, соціальних працівників, працівників органів освіти, соціальних служб для молоді, лідерів громадських організацій, студентів.

Каталёг: EEDC

Толькі ў бібліятэцы Усходнеэўрапейскага дэмакратычнага цэнтру (папяровы асобнік)